Litzy Lithuania
Litzy Lithuania
Litzy Lithuania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Litzy Lithuania

Vienintelis Litzy Forumas Lietuvoje!
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Litzy Puošia Lietuvišką žurnalą!

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Litzy_Ltu Admin
Camouflage
Litzy_Ltu Admin


Pranešimų skaičius : 1241
Taškai : 1619
Join date : 2011-12-27
Age : 27
Miestas : Panevėžys

Litzy Puošia Lietuvišką žurnalą! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Litzy Puošia Lietuvišką žurnalą!   Litzy Puošia Lietuvišką žurnalą! Icon_minitimeAntr. 07 03, 2012 6:19 pm

Labuka visiems Litzy fanams!

Kažko šis puslapis pradėjo merdėti, o juk tik nesenai čia vyko karštos diskusijos! Taigi manau šis straipsnis jus sudomins jei jums tikrai patinka Litzy!

Apie Litzy yra straipsnis lietuviškam žurnale? Ir dar ji ant žurnalo viršelio? Koks žurnalas?

Jūsų visų nuostabai, o gal kaip kaip nenuostabai, žurnalas pagaliau įamžinęs lietuviškoje spaudoje Litzy yra

:cheers:
VILTYS IR LIKIMAI
:cheers:

Mano reakcija: Šokinėjau parduotuvėje! Iš kart pasiėmusi telefoną paskambinau draugei ir apie tai pranešiau! Ji vos suprato, ką aš pasakiau. Kurgi tu mane suprasi, kai buvau ir esu tokia laiminga! Esu Litzyfan'ė ir tuo džiaugiuosi!

O dabar jūsų teismui Litzy "Kaip jaučiasi pelenė meilės mieste?"

[You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
https://litzy-ltu.forumlt.com
Vane4Ever
Cristobal celoso de mi
Vane4Ever


Pranešimų skaičius : 450
Taškai : 486
Join date : 2011-12-27
Age : 28
Miestas : Geras tas miestas :D

Litzy Puošia Lietuvišką žurnalą! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Litzy Puošia Lietuvišką žurnalą!   Litzy Puošia Lietuvišką žurnalą! Icon_minitimeAntr. 07 03, 2012 6:55 pm

OMG! Lekiu iki pardės dabar! Privalau turėti šį numerį! :DDD pažiūrėsim ką gero parašė ;D
Atgal į viršų Go down
KarinaMora
Manhattan Girl
KarinaMora


Pranešimų skaičius : 320
Taškai : 344
Join date : 2012-10-27
Age : 28
Miestas : Pasvalys♥

Litzy Puošia Lietuvišką žurnalą! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Litzy Puošia Lietuvišką žurnalą!   Litzy Puošia Lietuvišką žurnalą! Icon_minitimeŠt. 10 27, 2012 2:43 pm

Pirkau ir turiu šį numerį : ) Labai džiugu buvo pamatyti ją žurnale ir tuo labiau Lietuviškam!
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Litzy Puošia Lietuvišką žurnalą! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Litzy Puošia Lietuvišką žurnalą!   Litzy Puošia Lietuvišką žurnalą! Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Litzy Puošia Lietuvišką žurnalą!
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Litzy vaikystė
» Litzy įsimylėjo scenoje
» Litzy širdis užimta!
» Happy Birthday Litzy!
» Litzy vibra con la música

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Litzy Lithuania :: LITZY :: Naujienos-
Pereiti į: