Litzy Lithuania
Litzy Lithuania
Litzy Lithuania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Litzy Lithuania

Vienintelis Litzy Forumas Lietuvoje!
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 S.Echeverria

Go down 
5 posters
AutoriusPranešimas
S.Echeverria
In Love Eugenio siller
avatar


Pranešimų skaičius : 170
Taškai : 195
Join date : 2012-05-08
Age : 25
Miestas : Mazeikiai

S.Echeverria Empty
RašytiTemos pavadinimas: S.Echeverria   S.Echeverria Icon_minitimePir. 07 09, 2012 11:05 pm

Na nuo ko pradet..?
Sveikos, Mano tikrasis ardas Akvilė. Bet mane drauges vadina Mėja, Liucia, Princese... krizena
Mano pomegis - TELENOVELES. Galiu prisipazint, kad tik jomis susidomejau 2011.06 pabaigoj kazkur. Tada jau Klonas buvo pasibaiges, bet kazkodel susidomejau siuo serialu visu pirma. Kiek galejau seriju gavau LT perziurejau, paskui kelias ispaniskai ziurejau, Youtube'i Irasus ziurejau, paskui dar rusiskai ar lenkisakai gavau, tad pasisodinau salia teva ir liepiau jam verst..... krizena Aisku ten kur biski kitokios dalys serialu, t.y. kur buciuojas ar panasiai prasukdavau, kai jis nusisukdavo.
Esu Siaubingai vaikiska, miegu su baltu pliusiniu ruoniu, kurio vardas ruonis, ir jis dar cypsi... krizena
Baisiai nemegstu Lietuviu kalbos...... bet 7-os klases antro trimestro viduryj pradejau ir nebemegt istorijos, nes baisiai nusivaziavau. Man budavo 10,9, o tada pasipyle 5, 4... krizena Nezinau kodel taip atsitiko, nors nieko nepasikeite tada. Isimylejus esu is vienos prasmes. Ka? Nesakau, net ruoniui. Bet jei jau taip ivyksta, kad as galiu pasitiket tavim, tad apsoliuciai viska ispliurpiu. Fotografuotis megstu, bet kai tevu nera. Dievinu ZIEMA, nes tad Kaledos - Stebuklu laikas.... I baznycia retokai einu.... Vasara - Nemegstamiausias mano metu laikas. Nes tie uodai, tas karstis, Perkunijos su zaibais... SIAUBAS. Pagal mane jos tik vienas privalumas, kad i mokykla nereikia.
Ka adr Pasakyt? Megstamiausia aktore Sandra Echeverria o aktorius: Eugenio Siller\ Juan Pablo Llano\Gabriel Coronel. Tai va tie trys... Ir man siaubingai sviruoja, kuris tas megstamiausias? Gal galit padeti apsisprest? Kai drauges paklausia '' Koks tavo megstamiausias aktorius?'' paskau visus tris, pasako kad tik vienas, as sakau visi sviruoja, bet kazkada nuspresiu kuris. Tai gal dabar kaiptik ir yra sismomentass.
Turiu silpnybe kompiuteriniams zaidimams. Jie mane kartais siaubingai uzveza. Mestamiausi: Baby Blimp, Dinner Dash, Cake Mania, Sniegelio nuotykiai.... Vaikiski, bet megstu.
Megstu taip pat ir filmus. Facebook'e ju visu puslapiai palaikinti, cia neisvardinsiu niekaip.. šypsena.
Nemegstu keliaut, bet keliauju, nes tevai nori. Esu vienturte. Mano tetis gladiatorius zaida, o as visada giriuos, kad protingesne, nes as bent jau visos dienos prie kompo tai nepraleidziu.
Labai siuoomentu patinka daina: Katy Perrt - Wide Awake. Nuostabi daina kaip ir klipas. Megstu laidas: Baimes Faktorius ir Ekstrasencu musis. Cia is BTV. Mano teva per si kanala rode '' Tylos Riba'', nes jis faras. Niekas klaseje prie manes nekimba, nes apie tai zino krizena
Vasara einu gult apie 4,5,6 aisku ryto, atsikeliu 8, 9.... GERS..krizena
tai tiek, bet pagal mane vistiek per daug prirasiau. Ka veikt nera..šypsena
Atgal į viršų Go down
Litzy_Ltu Admin
Camouflage
Litzy_Ltu Admin


Pranešimų skaičius : 1241
Taškai : 1619
Join date : 2011-12-27
Age : 28
Miestas : Panevėžys

S.Echeverria Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S.Echeverria   S.Echeverria Icon_minitimeKv. 07 19, 2012 5:57 pm

Įdomiai parašei krizena taip linksmai šypsena Faina kad pagaliau sulaukėm tavo aprašymo Mirksnis Kad man tėtis taip verstu tekstus krizena
Atgal į viršų Go down
https://litzy-ltu.forumlt.com
S.Echeverria
In Love Eugenio siller
avatar


Pranešimų skaičius : 170
Taškai : 195
Join date : 2012-05-08
Age : 25
Miestas : Mazeikiai

S.Echeverria Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S.Echeverria   S.Echeverria Icon_minitimeKv. 07 19, 2012 6:43 pm

be uztai ir ''uzmoket'' reik,krizena
Kai nnusiperki kazka skanaus, pavyzdziui cipsu - jo nepamirsk krizena
Atgal į viršų Go down
Vane4Ever
Cristobal celoso de mi
Vane4Ever


Pranešimų skaičius : 450
Taškai : 486
Join date : 2011-12-27
Age : 28
Miestas : Geras tas miestas :D

S.Echeverria Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S.Echeverria   S.Echeverria Icon_minitimeSk. 07 22, 2012 1:05 pm

Kietai čia pas tave :DDD ir pagaliau tavo vardą dabar žinosiu krizena Mes tai su tete dar ir pasimušam :DDD
Atgal į viršų Go down
S.Echeverria
In Love Eugenio siller
avatar


Pranešimų skaičius : 170
Taškai : 195
Join date : 2012-05-08
Age : 25
Miestas : Mazeikiai

S.Echeverria Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S.Echeverria   S.Echeverria Icon_minitimeSk. 07 22, 2012 8:16 pm

Ma irgi buna kad reikia pakovot. Jis kartais man Fizikos atsakymus susako.
Atgal į viršų Go down
KarinaMora
Manhattan Girl
KarinaMora


Pranešimų skaičius : 320
Taškai : 344
Join date : 2012-10-27
Age : 28
Miestas : Pasvalys♥

S.Echeverria Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S.Echeverria   S.Echeverria Icon_minitimeŠt. 10 27, 2012 4:04 pm

Labas Akvile! : D Ilgas bet idomus tavo aprašymas : )
Telenovelių manijakė : D
Ką dar mėgsti veikti?

Ilgai vasarom miegi krizena
Atgal į viršų Go down
MagicX
Pecadora
MagicX


Pranešimų skaičius : 84
Taškai : 101
Join date : 2013-04-19
Age : 31

S.Echeverria Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S.Echeverria   S.Echeverria Icon_minitimePen. 08 09, 2013 5:21 pm

Pradejau ir as narsyti po aprasimus :-DD Akvile, grisk i foruma! :-DD Mes cia 4 nudurnesim :-D
Atgal į viršų Go down
S.Echeverria
In Love Eugenio siller
avatar


Pranešimų skaičius : 170
Taškai : 195
Join date : 2012-05-08
Age : 25
Miestas : Mazeikiai

S.Echeverria Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S.Echeverria   S.Echeverria Icon_minitimeKv. 10 31, 2013 10:49 am

Grizau :PP :DD
Grizau, nes dbr atostogos....O siaip tj tik pirmieji metai gimnazijoj tj jaucias....Buna daug dienu, kai net nauju nuotrauku savo megstamu atlikeju nespeju susikelt :/
Atgal į viršų Go down
KarinaMora
Manhattan Girl
KarinaMora


Pranešimų skaičius : 320
Taškai : 344
Join date : 2012-10-27
Age : 28
Miestas : Pasvalys♥

S.Echeverria Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S.Echeverria   S.Echeverria Icon_minitimeSk. 12 08, 2013 2:50 pm

tu dabar 9-oke?šypsena)
ah tie pirmieji metai...
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





S.Echeverria Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: S.Echeverria   S.Echeverria Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
S.Echeverria
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» S.Echeverria
» Sandra Echeverria

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Litzy Lithuania :: Fanų kampelis :: Apie mus :: Narių aprašymai-
Pereiti į: