Litzy Lithuania
Litzy Lithuania
Litzy Lithuania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Litzy Lithuania

Vienintelis Litzy Forumas Lietuvoje!
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Kokio dalykjo mokytojas\-a Jsu megstamiausias\-a?

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
S.Echeverria
In Love Eugenio siller
avatar


Pranešimų skaičius : 170
Taškai : 195
Join date : 2012-05-08
Age : 26
Miestas : Mazeikiai

Kokio dalykjo mokytojas\-a Jsu megstamiausias\-a? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kokio dalykjo mokytojas-a Jsu megstamiausias-a?   Kokio dalykjo mokytojas\-a Jsu megstamiausias\-a? Icon_minitimePir. 07 09, 2012 10:38 pm

Man tai mano Rusu k. mokytoja ziaurei patinka, nes ji visad sypsos, nors jau pagyvenus yra. Ir kada lepia kazka pasakot ismokt, tai vos kelius sakinius as ismokstu ir 10 gaunu, o kiti vos ne visa puslapi ir kokius 5 gauna, nes su klaidom. Ir dar labai vienas DIDELIS +KADA MEAS RASOM KONTRUS GALIM NAUDOTIS IR KNYGA<, IR SASVINIU, IR PRATYBOM.

Dar man geografine patinka, nes as kelis kontrolinius parasiau 10-ui, ir ji mane pamego. Viena karta isvis nieko nemokejau kontroliniui. Kazkoki su*a parasiau, bet 10 gavau krizena Lol
Atgal į viršų Go down
Litzy_Ltu Admin
Camouflage
Litzy_Ltu Admin


Pranešimų skaičius : 1241
Taškai : 1619
Join date : 2011-12-27
Age : 28
Miestas : Panevėžys

Kokio dalykjo mokytojas\-a Jsu megstamiausias\-a? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokio dalykjo mokytojas\-a Jsu megstamiausias\-a?   Kokio dalykjo mokytojas\-a Jsu megstamiausias\-a? Icon_minitimeKv. 07 19, 2012 5:23 pm

man tai Lietuviu mokytoja patinka Mirksnis Tokia maladiec ir amžinai prie prikolo krizena
Dar muzikos mokytoja faina šypsena Visada tokia miela ir bendraujanti, bei šiolaikiška šypsena
Atgal į viršų Go down
https://litzy-ltu.forumlt.com
Vane4Ever
Cristobal celoso de mi
Vane4Ever


Pranešimų skaičius : 450
Taškai : 486
Join date : 2011-12-27
Age : 28
Miestas : Geras tas miestas :D

Kokio dalykjo mokytojas\-a Jsu megstamiausias\-a? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokio dalykjo mokytojas\-a Jsu megstamiausias\-a?   Kokio dalykjo mokytojas\-a Jsu megstamiausias\-a? Icon_minitimeSk. 07 22, 2012 1:09 pm

Muzikos čiotka mokytojėlė krizena
O kitas tik sudeginti krizena
Atgal į viršų Go down
KarinaMora
Manhattan Girl
KarinaMora


Pranešimų skaičius : 320
Taškai : 344
Join date : 2012-10-27
Age : 28
Miestas : Pasvalys♥

Kokio dalykjo mokytojas\-a Jsu megstamiausias\-a? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokio dalykjo mokytojas\-a Jsu megstamiausias\-a?   Kokio dalykjo mokytojas\-a Jsu megstamiausias\-a? Icon_minitimeŠt. 10 27, 2012 4:18 pm

Muzikos, Lietuvių, Anglų - geriausios mokytojos, nes jos elgiasi su visais kaip su draugais. Niekada nevaidina kad jos vyresnės ir tipo geresnės.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kokio dalykjo mokytojas\-a Jsu megstamiausias\-a? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokio dalykjo mokytojas\-a Jsu megstamiausias\-a?   Kokio dalykjo mokytojas\-a Jsu megstamiausias\-a? Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Kokio dalykjo mokytojas\-a Jsu megstamiausias\-a?
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Litzy Lithuania :: Plepalų kampelis :: Mokykla-
Pereiti į: