Litzy Lithuania

Litzy Lithuania

Vienintelis Litzy Forumas Lietuvoje!

rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

Litzy Puošia Lietuvišką žurnalą!

Go down 
AutoriusPranešimas
Litzy_Ltu Admin
Camouflage

Pranešimų skaičius : 1241
Taškai : 1619

RašytiTemos pavadinimas: Litzy Puošia Lietuvišką žurnalą!   Antr. 07 03, 2012 6:19 pm

Labuka visiems Litzy fanams!

Kažko šis puslapis pradėjo merdėti, o juk tik nesenai čia vyko karštos diskusijos! Taigi manau šis straipsnis jus sudomins jei jums tikrai patinka Litzy!

Apie Litzy yra straipsnis lietuviškam žurnale? Ir dar ji ant žurnalo viršelio? Koks žurnalas?

Jūsų visų nuostabai, o gal kaip kaip nenuostabai, žurnalas pagaliau įamžinęs lietuviškoje spaudoje Litzy yra

:cheers:
VILTYS IR LIKIMAI
:cheers:

Mano reakcija: Šokinėjau parduotuvėje! Iš kart pasiėmusi telefoną paskambinau draugei ir apie tai pranešiau! Ji vos suprato, ką aš pasakiau. Kurgi tu mane suprasi, kai buvau ir esu tokia laiminga! Esu Litzyfan'ė ir tuo džiaugiuosi!

O dabar jūsų teismui Litzy "Kaip jaučiasi pelenė meilės mieste?"

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://litzy-ltu.forumlt.com
Vane4Ever
Cristobal celoso de mi

Pranešimų skaičius : 450
Taškai : 486

RašytiTemos pavadinimas: Re: Litzy Puošia Lietuvišką žurnalą!   Antr. 07 03, 2012 6:55 pm

OMG! Lekiu iki pardės dabar! Privalau turėti šį numerį! :DDD pažiūrėsim ką gero parašė ;D
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
KarinaMora
Manhattan Girl

Pranešimų skaičius : 320
Taškai : 344

RašytiTemos pavadinimas: Re: Litzy Puošia Lietuvišką žurnalą!   Št. 10 27, 2012 2:43 pm

Pirkau ir turiu šį numerį : ) Labai džiugu buvo pamatyti ją žurnale ir tuo labiau Lietuviškam!
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Litzy Puošia Lietuvišką žurnalą!   

Atgal į viršų Go down

Litzy Puošia Lietuvišką žurnalą!
Atgal į viršų 
Puslapis 11